Kızıl Goncalar'ın sezon finali çekimleri sızdırıldı

Kızıl Goncalar'ın sezon finali çekimleri sızdırıldı
NOW TV'nin popüler dizisi Kızıl Goncalar'ın sezon finaline geri sayım devam ediyor. Dizinin sezon finali için yapılan çekimlerden kısa bir video TikTok'ta sızdırıldı.

Artı Gerçek - Başrollerini Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın paylaştığı Kızıl Goncalar dizisi ilk bölümünden itibaren ses getirdi. Her sahnesi dikkat çeken dizinin şimdilerde sezon finali heyecanı başladı.

640xauto-ky2x-jpg.webp

Dizinin son bölümünde, Sadi Hüdayi ve Cüneyd arasındaki gerginlik tırmanırken, yeğeninin amcasını surlardan aşağı ittiği görüldü. Bu sırada Vahit, olay yerine gelerek duruma müdahil oldu.

h-6tn8-jpg.webp

Cüneyd, Affan'ın kendisini öldürme planından son anda kurtulmayı başardı. Zeynep'i kaçıran Naim, yeni bölüm fragmanında Mira'ya olanları anlattı.

hg-aohq-jpg.webp

Bu yaşananların ardından sezon finali için heyecanlı bekleyiş başlarken sezon finali görüntüleri sosyal medyada ifşa oldu. Kamera arkası görüntüleri TikTok'ta paylaşıldı.

tr-s77j-jpg.webp

Görüntülerde dergahta bir ayaklanma olduğu görüldü. Sosyal medyada; 'Dergahta isyan çıkmış sanırım', 'Taş atıyorlar sanki Cüneyd'e', 'Dergahtakiler Cüneyd'e mi saldırıyor' gibi yorumlar yapıldı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar