Küçük prensin ilk fotoğrafı yayınlandı

Küçük prensin ilk fotoğrafı yayınlandı
Yayınlanma:
Güncelleme: 15 Kasım 2019 18:10
A+ A-
İngiltere kraliyet ailesinin yeni bebeğinden doğum sonrası ilk fotoğraflar geldi.

YAŞAM- İngiltere kraliyet ailesinin yeni bebeğinden doğum sonrası ilk fotoğraflar geldi. Kate Middleton ve Prens William’ın henüz 13 günlük olan üçüncü çocukları Prens Louis Arthur Charles’ın doğumdan sonra evde çekilen ilk fotoğrafları paylaşıldı. Kate Middleton ve Prens William’ın 23 Nisan’da doğan üçüncü çocuğu Prens Louis Arthur Charles’ın evde çekilen ilk fotoğrafları yayımlandı. Fotoğrafların ilkinde, tahtın beşinci varisi olan Prens Louis tek başına görülüyor.

İkinci fotoğrafta ise bebeğin üç yaşına yeni giren ablası Prenses Charlotte ile birlikte görülüyorlar. Fotoğrafların, Cambridge Düşesi Kate Middleton (36) tarafından çekildiği öğrenildi.

'PRENSE GEORGE OKULDA'

Henüz 13 günlük olan bebeğin, dört yaşındaki ağabeyi Prens George ile fotoğrafının çekilmemiş olmasının, küçük prensin okulda olmasından kaynaklandığı tahmin edildi. Kensington Sarayı’ndan fotoğraflarla birlikte yapılan açıklamada, Prens William ve Kate Middleton’ın fotoğrafları paylaşmaktan dolayı çok mutlu oldukları, bu şekilde kendilerine doğumla ilgili ve Prenses Charlotte’ın üçüncü doğum günüyle ilgili gönderilen iyi dileklere de teşekkür etmek istedikleri belirtildi. Doğum hem İngiliz hem de dünya basınında geniş yer bulmuş, basın mensupları kraliyet ailesinin doğum sonrası fotoğrafını yakalamak için hastane önünde yaklaşık 8 saat beklemişti.

Öne Çıkanlar