Sezen Aksu oy kullandıktan sonra mührü teslim etmeyi unuttu

Sezen Aksu oy kullanmak için gittiği okulda, sınıftan çıkarken mührü teslim etmeyi unuttu. Görevlilerin uyarısı sonrası mührü teslim eden sanatçı, demeç almak isteyenlere "Hiçbir şey söylemeyeceğim" yanıtını verdi.

Artı Gerçek - Sanatçı Sezen Aksu, bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı seçimi 2. tur oylaması için sandık başına gitti. Beykoz'da bulunan Sedat Simavi Ortaokulu'nda oy kullanan Aksu, basına "Hiçbir şey söylemeyeceğim" diyerek sınıftan çıkarken mührü elinde unuttu.

Mührün yanı sıra, oy kullanma işlemi bittikten sonra kimliğini ve seçmen kağıdını da almayı unutan Aksu'yu görevliler uyararak, belgelerini teslim etti.

Sanatçı oy kullanmak için okula gelen seçmenlerle hatıra fotoğrafı da çektirdi. Okul kapısında Aksu ile karşılaşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Yıldırım ise, “Yol kesildi efendim “diyerek Aksu'yu selamladı.

Aksu, belediye başkanına "Sizden geliyor mesajlar değil mi ?" dedi. Belediye başkanı Aydın’ın "Bir konser yaparız artık" isteğine ise, sanatçı “Ben sahneye çıkmıyorum artık" yanıtını verdi. Bir hayranının verdiği çiçeği alan Aksu aracına binerek okuldan ayrıldı. (DHA)

Öne Çıkanlar