Spotify, Türkiye'de de zamlandı

Spotify, Türkiye'de de zamlandı
Spotify'ın 'Bireysel' abonelik paketi 10 lira artarken, 'Duo' paket ise 15 lira zamlandı. İşte yeni tarifeler...

Artı Gerçek - Dijital müzik, podcast ve video hizmeti sunan popüler platform Spotify, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede premium abonelik ücretlerine zamyaptı.

Yeni zamla birlikte bundan önce aylık 29,99 TL olan “Bireysel” abonelik paketi 39,99 TL‘ye; 39,99 TL olan aylık “Duo” paketi ise 54,99 TL'ye çıkarıldı. Zam öncesinde 49,99 TL olan aylık “Aile” paketi 64,99 TL‘ye çıkarken 14,49 TL olan öğrenci paketi de 21,99 TL olarak ücretlendirildi.

Spotify şu ülkelerde fiyatlarını artırdı: Andorra, Arnavutluk, Arjantin, Avusturya, Avustralya, Bosna Hersek, Belçika, Bulgaristan, Brezilya, Kanada, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Kıbrıs, Danimarka, Ekvador, Estonya, İspanya, Finlandiya, Fransa, Birleşik Krallık, Yunanistan, Guatemala, Hong Kong, Hırvatistan, Endonezya, İrlanda, İsrail, İzlanda, İtalya, Litvanya, Lüksemburg, Letonya, Monako, Karadağ, Kuzey Makedonya, Malta, Meksika, Hollanda, Norveç, Yeni Zelanda, Peru, Portekiz, Sırbistan, İsveç, Singapur, Slovenya , Slovakya, San Marino, Tayland, Türkiye, ABD, Kosova. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar