WhatsApp’a mesaj düzenleme özelliği geliyor

WhatsApp’a mesaj düzenleme özelliği geliyor
Yayınlanma:
Güncelleme: 01 Haziran 2022 22:58
A+ A-
Yeni özelliğe göre, gönderilen mesajlar kısa süreliğine değiştirilebilecek. Mesajda yaşanan bir sorun için tekrar gönderme işlemi yapılmayacak.

WhatsApp'a mesaj düzenleme özelliğinin geleceği öğrenildi. Henüz Android telefonlarda test aşamasında olan özelliğin kısa bir süre içinde İOS kullanıcılarında da test edilmesi bekleniyor.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a beklenen mesaj düzenleme özelliği geliyor. Yeni özelliğin BETA testlerinin başladığı öğrenildi. Özelliğe göre, gönderilen mesajlar kısa süreliğine değiştirilebilecek. Mesajda yaşanan bir sorun için tekrar gönderme işlemi yapılmayacak.

TEST AŞAMASINDA

Andoid'de test edilmeye başlanan özellik iOS ve masaüstü sürümlerde de kısa süre içerisinde test edilecek. WhatsApp’ın mesaj düzenleme özelliğini herkesten sil seçeneğinde olduğu gibi süreli yapacağı tahmin ediliyor. Henüz bu sürenin ortalama kaç dakika olacağı bilinmiyor.

GRUPLARDAN ÇIKANLARI HERKES FARK EDEYEMECEK

WhatsApp'ta yeni gelecek güncellemeyle gruptan ayrılmaları sadece yöneticilerin görmesine izin verecek, yönetici olmayanlar çıkan kişileri fark etmeyecek.

Öne Çıkanlar