WhatsApp'a 'rahatsız etmeyin' modu geliyor

WhatsApp'a 'rahatsız etmeyin' modu geliyor
Yayınlanma:
A+ A-
WhatsApp sesli ve görüntülü aramaların sessize alınabildiği yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. WhatsApp, yakında 'rahatsız etme' özelliğinin olduğu yeni bir sürüm yayınlayacak.

Facebook ve Instagram gibi sosyal ağ sitelerini bünyesinde bulunduran meta şirketinin sahip olduğu WhatsApp uygulamasına yeni bir güncelleme geliyor. Buna göre WhatsApp'ta "rahatsız etmeyin" modu olacak.

WhatsApp'ın sesli ve görüntülü aramaların sessize alınabildiği yeni bir özellik üzerinde çalıştığı belirtildi. Bu özellik sayesinde artık sesli ve görüntülü aramalar da sessize alınabilecek.

Sputnik'in haberine göre WhatsApp bu sorunun çözümü için yakında 'Rahatsız Etme' özelliğinin olduğu yeni bir sürüm yayınlayacak. Bu sayede kullanıcılar sesli ve görüntülü aramaları sessize alabilecek. Bu özellik telefonun kendi içerisinde yer alan rahatsız etme modu ile de bütünleşecek. Sessize alınan çağrılar kullanıcılara sessize alındı bilgisi ile gösterilecek.

WhatsApp'a gelecek yeni özellik yalnızca bununla da sınırlı değil. Yakında Cevapsız Çağrılar başlığı altında yeni bir bölüm açılacak. Böylece kullanıcılar cevapsız çağrıları kolayca listeleyebilecek.

Öne Çıkanlar