Sanna Marin'den parti açıklaması: Tamamen yasal şeyler yaptım

Sanna Marin'den parti açıklaması: Tamamen yasal şeyler yaptım
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, komuoyuna yansıyan parti görüntüleriyle ilgili kokain iddialarına yanıt vererek, 'Tamamen yasal şeyler yaptım' dedi.

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin’in katıldığı bir ev partisi görüntülerinin sızmasının ardından partide kokain kullandığı iddia edildi. Marin kokain iddialarını reddederek, "Arkadaşlarımla bir gece geçirdim. Tamamen yasal şeyler yaptım," dedi.

Arkadaşlarıyla partiye katılmasının yanlış olmadığını belirten Marin, "Görüntüler kamuoyuna yansıdığı için hayal kırıklığı yaşadım. Arkadaşlarımla bir gece geçirdim. Parti yaptık, yeterince çılgındı, evet." şeklinde konuştu.

Euronews’in aktardığına göre; Başbakan Marin Finlandiya medyasına yaptığı açıklamalarda, "Uyuşturucu madde etkisi altında değildim, alkolden başka hiçbir madde kullanmadım. Dans ettim, şarkı söyledim, partiledim ve tamamen yasal şeyler yaptım." ifadelerini kullandı.

"NEYSEM O OLMAYA DEVAM EDECEĞİM"

Marin gazetecilere yaptığı açıklamaya şu sözleri de ekledi:

"Bir aile yaşamım var, bir iş yaşamı var ve arkadaşlarımla geçirdiğim boş zamanlarım var. Benim yaşlarımdaki herkes gibi. Şimdiye kadar neysem o olmaya devam edeceğim ve umarım bu kabul edilir"

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar