Katy Perry'den açıklama: 'Gözüm düşmedi, şovun parçasıydı'

Katy Perry'den açıklama: 'Gözüm düşmedi, şovun parçasıydı'
Yayınlanma:
A+ A-
Şarkıcı Katy Perry, konserde 'göz kapağının düştüğü' iddiası ve komplo teorileri hakkında konuştu: "Şovun bir parçası. Memelerimden bira da döküyorum. Bu da bir parti aldatmacası, süt salgılamıyorum sizi şapşallar.

Artı Gerçek - Şarkıcı Katy Perry, konseri sırasında göz kapağının 'düştüğüne' dair viral olan görüntüler hakkında açıklama yaptı. Perry, internette 19 milyondan fazla kez izlenen görüntülerde 'gözünün düşmediğini', söz konusu anın performansın bir parçası olduğunu söyledi.

Perry'nin Las Vegas konserinde çekilen görüntülerde, ünlü şarkıcının bir sağ göz kapağı 'düştüğü' görülüyordu. Perry'nin şakak kemiğine dokunmasıyla göz kapağı kalkıyor, bu sırada diğer gözünün de titrediği görülüyordu.

Görüntülerin TikTok'ta paylaşılması sonrası şarkıcının göz spazmı geçirdiği, migreninin tuttuğu, hatta "aslında bozuk bir robot olduğuna" dair sayısız komplo teorisi ortaya atılmıştı. Perry ise Instagram hesabından yaptığı açıklamada bu iddiaları yalanladı.

katy-perry-goz.png

Videoyu yeniden paylaşan Perry, söz konusu anda bozuk bir oyuncak bebek gözünün taklidini yaptığını söyledi. Perry, şovun "durmaksızın parti yapmakla" ilgili olduğunu ve göz aldatmacasının da performansın parçası olduğunu söyledi.

Ünlü şarkıcı, "Şovun parça listesi, herkesin kendi yankı odalarındaki paranoya nedeniyle donup kalmamış olduğu bir döneme, ta 2008'e kadar giden bir heyecan treni" deyip şöyle devam etti:

"Bu şov, koşulsuz sevgiyi bulmakla alakalı olan ve (benim için) tuhaf bir şekilde hiçbir şekilde siyasi olmayan, aralıksız bir parti. Memelerimden bira da döküyorum (bu da bir parti aldatmacası, süt salgılamıyorum sizi şapşallar)". (DIŞ HABERLER)

Öne Çıkanlar