Elon Musk açıkladı: X (Twitter) ücretli oluyor

Elon Musk açıkladı: X (Twitter) ücretli oluyor
Yayınlanma:
A+ A-
Elon Musk, sahibi olduğu sosyal medya platformu X (eski adıyla Twitter) için "Küçük bir aylık ödeme almaya geçiyoruz" dedi. Bot hesaplarla başka türlü mücadelenin mümkün olmadığını savunndu.

Artı Gerçek - Twitter'ı aldıktan sonra ismini X olarak değiştiren ve aylık ücret karşılığı herkese mavi ve gri tik veren Elon Musk yeni bir uygulamaya daha gidiyor. Musk, sosyal medya platformu X'in (Twitter) yakında tamamen ücretli olabileceğini söyledi.

Musk, ABD'ye resmi ziyarette bulunan İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile kendisine ait X sosyal medya üzerinden yayınlanan panele katıldı.

'AYLIK ÖDEME ALMAYA GEÇİYORUZ'

Musk paneldeki konuşmasında, bot veya otomatik hesaplarla mücadele etmenin tek yolunun, X için bir ödeme sistemi geliştirilmesi olduğunu savunarak, "Sistemin kullanımı için küçük bir aylık ödeme almaya geçiyoruz" dedi.

'NETANYAHU İLE BULUŞTUĞUM İÇİN EN BÜYÜK ELEŞTİRİYİ ALDIM'

İsrail'deki hükümetin yargı düzenlemesinin ABD basınında yoğun biçimde eleştirildiğine dikkat çeken Musk, "Netanyahu ile buluştuğu için Tesla çalışanlarından daha önce başka yaptığı hiçbir şeyde olmadığı kadar eleştiriye maruz kaldığını" ifade etti. (AJANSLAR)

Öne Çıkanlar