THY'den şimdi de ücretsiz wifi hamlesi

THY'den şimdi de ücretsiz wifi hamlesi
THY Genel Müdürü Ekşi, 31 Mart itibariyle ABD uçuşlarında laptoplarını teslim eden yolculara uçakta ücretsiz wifi hizmetine başlayacaklarını açıkladı. EKONOMİ...

THY Genel Müdürü Ekşi, 31 Mart itibariyle ABD uçuşlarında laptoplarını teslim eden yolculara uçakta ücretsiz wifi hizmetine başlayacaklarını açıkladı.

EKONOMİ – Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart tarihinden itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz "wifi" hizmeti vereceklerini duyurdu. Ekşi, Twitter hesabından, ABD seferlerinde uçaklarda ücretsiz internet hizmetine ilişkin açıklamada bulundu.

Bilal Ekşi, "31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolcularımıza uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlıyoruz" ifadelerini kullandı. Açıklama, Ekşi'nin hesabından İngilizce olarak da paylaşıldı.

Amerika uçuşlarından yılda 1 milyar dolara yakın ciro yapan Türk Hava Yolları'nın (THY) daha önce bu hatta yolcu kaybetmemek için uçak içi eğlence sistemlerinde "Bedava internet ve yolcuya tablet" gibi uygulamalar üzerine çalışmalara başladığı öğrenilmişti. Bunların ilki de "eXphone" uygulamasıydı.

Öne Çıkanlar