Yiğit Bulut'la OdaTV'nin 12 bin liralık fatura atışması: Gerçek babanız kim?

Yiğit Bulut'la OdaTV'nin 12 bin liralık fatura atışması: Gerçek babanız kim?
Yayınlanma:
A+ A-
Odatv'nin haberinde bir Cumhurbaşkanı danışmanının 12 bin liralık adisyonu konu edildi. Haberde ismi geçmeyen Yiğit Bulut'u Akit gazetesi manşetine taşıdı.

Odatv yazarı Hürrem Elmasçı'nın 30 Aralık 2021 tarihinde, "Külliye bu adisyonu konuşuyor... Novikov'da 12 binlik yemek" başlıklı yazısı yayınlandı. Yazıda bir Cumhurbaşkanı danışmanının lüks restoran Novikov'daki 12 bin liralık adisyonu konu edildi.  

Odatv yazarı Hürrem Elmasçı'nın yayınladığı adisyonun kime ait olduğunu belirtmemesine rağmen Akit gazetesi konuyla ilgili Yiğit Bulut'un ifadelerini manşetine taşıdı.

Akit gazetesi tarafından, "Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut karanlık Oda TV’ye meydan okudu: Gerçek babanız kim, mutlaka öğrenin!" başlıklı bir haber girildi.

Haberde Yiğit Bulut'un sosyal medya hesabından Odatv'yi ve Soner Yalçın'ı hedef alarak yaptığı paylaşımlara yer verildi. 

Oda TV’deki habere ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, "İsrail yayın organı Odatv’de sahte bir isimle yazdırılan yazıda geçen yemek tamamen hayal ürünü olup, FETÖ gölgesinde yıllardır alıştıkları itibar suiksatına yönelik bir adımdır. Adı geçen restoran değil otelin kapısından girdiğin ispatlanırsa istifa ederim. Otele çağrım; varsa kamera görüntülerimi ve yemek faturasını isteyen herkesle paylaşmalıdır" dedi.