Patron ve 2 oğlu, yanlarında çalışan işçiyi dövüp tabancayla vurdu

Patron ve 2 oğlu, yanlarında çalışan işçiyi dövüp tabancayla vurdu
Bursa İnegöl'de bir inşaat firmasında çalışan Hüseyin S., firma sahipleri baba ile 2 oğlu tarafından malzeme çaldığı iddiasıyla dayak yiyip, tabancayla bacağından vurularak ağır yaralandı. İşçiye şiddet uygulanmasıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Artı Gerçek - Bursa'nın İnegöl ilçesinde dün, saat 16.30 sıralarında Akhisar Mahallesi, Karalar Yolu Caddesi'nde meydana gelen şiddet olayında, inşaat firması sahibi Mustafa A., inşaatlardan malzeme çalıp sattığını iddia ettiği işçisi Hüseyin S.'yi uyardı.

İkili arasında çıkan tartışmanın ardından Hüseyin S., iddiaya göre, Mustafa A.'ya hakaret edip ayrıldı. Öfkelenen Mustafa A., oğulları Hasan A. ve Abdülkadir A. ile Hüseyin S.'nin peşinden koşmaya başladı. Bir süre kaçan ve cadde üzerinde sığındığı bir iş yerinde sıkıştırılan Hüseyin S., baba ve oğulları tarafından şiddete maruz kaldı.

İŞÇİNİN SAĞLIK DURUMU KRİTİK

Bu sırada Abdülkadir A., tabancayla Hüseyin S.'ye ateş etmeye başladı. Hüseyin S., sağ bacağına isabet eden 2 kurşunla ağır yaralandı. Kanlar içinde kalan Hüseyin S., ihbarla olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olayın ardından Abdülkadir A. kaçarken, Mustafa A. ile diğer oğlu Hasan A., gözaltına alındı. İşçiye şiddet uygulanmasıyla ilgili soruşturma başlatıldı. (DHA)

Öne Çıkanlar