Acun Ilıcalı aylık kazancıyla ilgili ilk kez konuştu; Restoranlarla ilgili bir itirafta bulundu

Acun Ilıcalı aylık kazancıyla ilgili ilk kez konuştu; Restoranlarla ilgili bir itirafta bulundu
Tv8 ve Exxen'in sahibi Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda ayda ne kadar kazandığı sorusuna cevap verdi. Ilıcalı, "Türkiye'de çok sevilen programı yaparsan ona göre para kazanırsın" açıklamasında bulundu

Tv8 ve Exxen'in sahibi Acun Ilıcalı, 343 Digital programına konuk oldu. 100 milyon dolar serveti olduğu konuşulan Ilıcalı ayda ne kadar kazandığını açıkladı.

"TÜRKİYE'DE ÇOK SEVİLEN PROGRAMI YAPARSAN ONA GÖRE PARA KAZANIRSIN"

Tv8 ve Exxen'in sahibi Acun Ilıcalı 343 Digital programına konuldu. Ilıcalı burada kendisine yöneltilen, "Ayda ne kadar kazanıyorsun?" sorusuna yanıt verdi.

63295a5017aca90f54560e74-001.jpg

Paranın hiçbir zaman değerli olmadığını ifade eden Acun Ilıcalı, "TV8'i alıyorum, aldığım zaman verdiğim para 70 milyon dolar, 60-70 milyon dolar para veriyorum, bütün mal varlığım bütün servetim o, o zaman hepsini bir yere riske ediyorsun ki üstte kredi alıyorsun. Tutmasa ne olacak? Bu hamleler süper risk maddi korkum olmadığı için karşılığını aldım.

"Ayda ne kadar kazandığımın hesabını yapamayız" diyen Ilıcalı devamında, "Onu bilmem mümkün değil benim, hesabını yapamayız. 13 ülkeden gelirimiz var kanalımız var. Ben o işlere karışmam. Ebru o işlere bakıyor." dedi.

Ilıcalı ayrıca "Restoranların yarısı para almaz benden alındığında da kredi kartı kullanırım" dedi. Acun Ilıcalı "Bugüne kadar en çok neye harcadın?" sorusuna ise "En büyük borçlandığım Tv8 oldu" yanıtını verdi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar