Ben Bu Cihana Sığmazam’da Cezayir'e yeni düşman geliyor! TRT1 dizisinden transfer oldu

Ben Bu Cihana Sığmazam’da Cezayir'e yeni düşman geliyor! TRT1 dizisinden transfer oldu
Başarılı oyuncu Murat Han’ın Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’den ayrıldıktan sonraki adresi belli oldu. Birbirinden iddialı projelerde yer alan Murat Han, verdiği çok kısa bir aranın ardından ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’la ekrana geri dönüyor.

Başarılı oyuncu Murat Han, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'den ayrıldıktan sonra merakla beklenen yeni projesiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Uzun bir aradan sonra ekrana dönüş yapacak olan Murat Han, ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ile izleyicilerin karşısına çıkacak.


Oyunculuğu ve karizmatik duruşuyla dikkat çeken Murat Han, yeni projede de iddialı bir performans sergilemeye hazırlanıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, izleyicilere sıra dışı bir hikaye ve etkileyici karakterler sunmayı hedefliyor

6zzly-1712736361-9557.jpg

Haber7'de aktarılanlara göre; Üstlendiği Tapınak Şövalyeleri komutanı Gabriel karakteriyle geniş bir hayran kitlesine kavuşan Murat Han’dan heyecanlandıran haber geldi. Yakın bir zaman önce Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’deki oyunculuk performansıyla izleyenlerden tam not alan Murat Han’ın Oktay Kaynarca’nın dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’a katılacağı öğrenildi.

a3vld-1712732461-9029.jpg

Oyunculuk hayatına ilk adımı 2007’de Vazgeç Gönlüm dizisiyle atan ve üstlendiği ‘Salih’ karakteriyle keşfedilen Murat Han, ATV’nin iddialı dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da ‘Tura’ karakteriyle izleyenleri ekrana kilitleyecek.

2007’den bu yana pek çok dizi projesinde sinema filmi yapımında kameralar karşısına geçen Murat Han, Ben Bu Cihana Sığmazam’da Cezayir’in yeni düşmanı olmaya geliyor. Bilindiği üzere Murat Han geçmiş dönemde Aybüke: Öğretmen Oldum Ben, Prestij Meselesi, Yalnız Kurt, Akif, Savaşçı, Evlat Kokusu, Sana Bir Sır Vereceğim, Eve Düşen Yıldırım, Vicdan, Mutluluk ve Vazgeç Gönlüm gibi dizilerde de ekran önüne çıkmıştı

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar