Bursa'da avukat çifte taşlı ve bıçaklı saldırı

Bursa'da avukat çifte taşlı ve bıçaklı saldırı
Yayınlanma:
A+ A-
Avukat Aleyna Kübra Kanalcı ile eşi avukat Muharrem Kanalcı, velayet davasında çocuğun teslimi için gittikleri adreste, ailenin bıçak ve taşla saldırısına uğradı. Avukat çift yaralandı.

Artı Gerçek - Bursa’da avukat Aleyna Kübra Kanalcı ile eşi avukat Muharrem Kanalcı velayet davasında çocuk teslimi için gittikleri ailenin bıçaklı ve taşlı saldırısı sonucu yaralandı.

Aleyna Kübra Kanalcı ile eşi avukat Muharrem Kanalcı tedavilerinin ardından polis merkezine giderek şikayetçi olurken, şüpheliler kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

‘TÜM SORUŞTURMA VE KOVUŞTURMA SÜRECİNİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ’

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda olayı kınadığını belirten Bursa Barosu Başkanı avukat Metin Öztosun şu ifadelere yer verdi;

“Olayı şiddetle kınıyor, meslektaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Meslektaşlarımıza yönelen her türlü saldırıda onların yanında olacağımızı, bu olayların bir daha yaşanmaması ve faillerin en ağır cezayı almaları için tüm soruşturma ve kovuşturma sürecinin takipçisi olacağımızı yineliyor, olayı haber almamızdan itibaren meslektaşlarımıza destek olup yanlarında olan Bursa Barosu Avukat Hakları Merkezimize teşekkürlerimi sunuyorum." (DHA)

Öne Çıkanlar