İlgiyle seyredilen Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisinde beklenmedik değişiklik

İlgiyle seyredilen Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisinde beklenmedik değişiklik
Kanal D ekranlarında yayımlanan TV dizisi ''Dilek Taşı'' için beklenmedik değişiklik

Kanal D ekranlarında yayımlanan iddialı dizi için beklenmedik değişiklik. Kanal D yönetimi de değişikliği doğruladı.

Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrolünde yer aldığı Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisinde beklenmedik bir değişiklik yaşandı. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizide yaşanan değişikliğin nasıl yansıyacağı merak konusu oldu.

Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrolünde yer aldığı, Kanal D'nin Pastel Film imzalı dizisi 'Dilek Taşı' izleyiciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizide son olarak yönetmen değişikliği oldu. Yaşanan değişikliğin ekrana nasıl yansıyacağı merak konusu oldu.

'Dilek Taşı'na Damga Vuracak Yönetmen Değişikliği

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Diziyi Altan Dönmez’den devralan Volkan Kocatürk 13. bölümde sağlık sorunları nedeniyle ekipten ayrıldı. 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları etkili bir dille ekrana aktaran dizinin yeni yönetmeni Osman Taşçı oldu.

dilek-tasi-oyunculari-kimdir-nerede-cekiliyor-dilek-tasi-dizisi-konusu-1693213934-6526.jpg

Dizide Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’a Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz’dan oluşan güçlü bir kadro eşlik ediyor.

Kaynaklar: Birsen Altuntaş, Ulusalpost.com

Derleme Kaynak: Haber Merkezi - Artigercek.com

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar