Kanal D'ye veda etmişti. Feyyaz Şerifoğlu'nun yeni dizisine bir oyuncu daha katıldı

Kanal D'ye veda etmişti. Feyyaz Şerifoğlu'nun yeni dizisine bir oyuncu daha katıldı
Yayınlanma:
A+ A-
Bozdağ Film’in yapımcılığını üstlendiği “Ağlayan Gelin” dizisinin çekimleri dün Kocaeli’nde başlarken kadroya bir oyuncu daha katıldı. Dizinin başrolünde Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor

Kanal D'deki Camdaki Kız dizisinin final yapmasının ardından Feyyaz Şerifoğlu'nun yeni dizisi merak konusuydu. O dizi sete çıktı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Feyyaz Şerifoğlu'nun yeni dizisi çekimlere başladı. “Ağlayan Gelin” dizisi TRT1’in merakla beklenen yeni dizileri arasında… İki fark yaratan güçlü senarist Ayşe Ferda Eryılmaz ile Ayşe Erdem’in yazdığı dizi hayatı futbol terimleriyle anlatan çok etkili bir drama… Feyyaz Şerifoğlu’nun başrolünü oynadığı dizinin “Yeşil” adlı başrol kadın yıldızı için görüşmeler sürüyor. Yıldız Aşanboğa ile Emre Bahadır Çırakoğlu’nun yönettiği dizi dün Kocaeli’nde sete çıktı. İlk olarak futbol sahneleri çekilen dizinin kadrosuna Bala Atabek katıldı. Başarılı oyuncu, Yeşil’in hapishanede tanıştığı yakın arkadaşı Cemile’ye hayat verecek.

balaatabek-1692623640-3174279619928927383-55996856.jpg

Sinan Tuzcu, Ekin Mert Daymaz, Meral Çetinkaya, Sinem Öztürk, Noyan Uzer, Sidar Tublek ve Merve Şeyma Zengin’i buluşturan dizide Yasin’in (Feyyaz Şerifoğlu) ikizine hayat verecek oyuncu için de görüşmeler sürüyor. Dizinin güney doğu sahneleri Mardin’de çekilecek.

FEYYAZ ŞERİFOĞLU CAMDAKİ KIZ DİZİSİYLE ÜNÜNÜ YAYMIŞTI

Ağlayan Gelin dizisiyle setlere geri dönen Feyyaz Şerifoğlu, üç sezon boyunca ekrana gelen Camdaki Kız dizisiyle ününü ülke sınırlarına taşımıştı. Başarılı oyuncu son yılların en çok dikkat çeken isimleri arasında gösteriliyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar