Meryem ve Zeynep'i bekleyen kötü son! FOX'un Kızıl Goncalar dizisi karışıyor

Meryem ve Zeynep'i bekleyen kötü son! FOX'un Kızıl Goncalar dizisi karışıyor
FOX TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar belli oldu. Meryem ve Zeynep'i bekleyen kötü son dikkat çekiyor...

Yakında adını NOW olarak değiştirecek olan FOX'un Kızıl Goncalar dizisi karışıyor. FOX TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümünde izleyicileri bekleyen heyecan verici gelişmeler belli oldu. Meryem ve Zeynep'in karşı karşıya kaldığı zorlu durumlar, dizinin takipçilerini ekran başına kilitleyecek.

Son bölümde yaşananlarla birlikte, Meryem ve Zeynep'in başlarına gelen talihsiz olaylar dikkat çekiyor. Karakterlerin içine düştüğü zor durumlar, izleyicileri derinden etkileyecek ve merak uyandıracak.

Özellikle Meryem ve Zeynep'in bekleyen kötü son, diziye olan ilgiyi arttırmış durumda. İzleyiciler, bu gelişmelerin ardından neler olacağını merakla bekliyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

6. bölümüyle Fox'ta yayınlanan Kızıl Goncalar'ın bu akşamki bölümünde; Suavi ve Levent, Zeynep’i göndermenin önündeki engelleri kaldırmaya çalışırken Levent’le görüşmek isteyen Cüneyd, Suavi’nin hastalığını öğrenir. Cüneyd ve Sadi dergahtakileri yanına alarak sürpriz bir hasta ziyareti yapmaya karar verirler. Bu ziyaret Müyesser’e Levent ve Meryem’le ilgili şüphelerinin peşine düşme fırsatı verecektir.

Öte yandan Can yüzünden başı dertten kurtulmasa da annesinin yokluğuna alışmaya başlayan Mira’yı tam da doğum gününde yeni bir şok beklemektedir.

Zeynep’i kıskanan Feyza ise Cüneyd’i Zeynep’e düşman etmek bir oyuna girişir. Duyduklarıyla sarsılan Cüneyd hesap sormak için Zeynep’in karşısına çıkarken Levent’in tüm çabasına rağmen Müyesser de Meryem’in sırrını öğrenir. Tam kaçış umutlarının yeşerdiği anda köşeye sıkışan Meryem ve Zeynep, artık korkunç bir sonla karşı karşıyadır.

Kaynaklar: Artigercek.com, Dizidoktoru.com

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar