Özgü Namal’ın makyajsız hali meslektaşının dikkatini çekti! Ses getiren beğeni

Özgü Namal’ın makyajsız hali meslektaşının dikkatini çekti! Ses getiren beğeni
Uzun bir aranın ardından 18 Aralık’ta Kızıl Goncalar dizisiyle 9 yıl sonra ekrana dönecek olan Özgü Namal, yıllara meydan okuyan doğal güzelliğiyle sohbetlere konu olmayı sürdürüyor. Özgü Namal'ın son görüntüsüne ünlü oyuncudan tebrik yağdı;

Özgü Namal dizisi adından son dönemde sıkça söz ettirmeye başladı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Özgü Namal, başrolünü Özcan Deniz’le paylaştığı “Kızıl Goncalar” dizisiyle 9 yıl aradan sonra 18 Aralık’ta sevenleriyle buluşacak.

kizil-goncalar-7-850x473.jpg

Gold Film imzalı dizide ödüllü oyuncu muhafazakar bir ailenin ferdi olan Meryem’e hayat veriyor. Seyircilerin çok özlediği oyuncuların başında gelen Namal, doğal güzelliğiyle de adından söz ettiriyor.

whatsapp-image-2023-10-13-at-00-09-49.jpg

Ünlü oyuncu Goncagül Sunar da 44 yaşındaki, iki çocuk annesi olan meslektaşı Özgü Namal’ın doğal güzelliğini övdü ve şu tweet’i attı:

“Özgü Namal’a yaş almak çok yakışmış. Estetiksiz olgunlaşan, hafif yorulmuş, hafif hüzünlü hatta kusurlu yüz nasıl güzel geliyor. Dolgu botox küçük dokunuş zart zurt olmadan neyse o, karşımıza cesurca dikilen, kendi olan yüzleri ekran daha çok kucaklamalı…”

goncagul.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar