Şarkıcı Ferhat Göçer'in yıllar sonra açıkladığı itiraf. Daha önce kimseyle paylaşmamıştı

Şarkıcı Ferhat Göçer'in yıllar sonra açıkladığı itiraf. Daha önce kimseyle paylaşmamıştı
Tıp fakültesini okuyan Ferhat Göçer kimsenin bilmediği sırrını açıkladı. Ferhat Göçer'in okuma nedeni aslında bakın neymiş

Şarkıcı kimliğiyle bilinen Ferhat Göçer'in tıp okuduğu birçok kişi tarafından bilinmiyor. Akşam'daki habere göre; Ferhat Göçer hem tıp fakültesini hem de devlet konservatuvarının şan bölümünü okumuştu. Bu yönüyle dikkat çeken ve her iki mesleğini de yapan Ferhat Göçer, tıp fakültesini neden okuduğunu açıkladı.i

thumbs-b-c-a114aac61537e100d3ba8b77f8fc88d5.jpg

Ferhat Göçer, TRT2'de Hülya Koçyiğit'in sunumuyla yayınlanan Film Gibi Hayatlar programına konuk oldu. Hem doktor hem de şarkıcı olan Ferhat Göçer, anne ve babasının isteğiyle tıp fakültesi okuduğunu açıkladı.

Hayata erken atıldığını belirten Ferhat Göçer, "Lisede ve üniversitede zorlandım. 16 yaşına basmadan tıp fakültesine girdim ve algılama zorluğu çektim. Doktor olmak gibi bir hayalim yoktu. O zamanlar daha çok anne ve babalar tercih yapıyordu. Tıp okurken, müziğe başladım. Yani hayatımda aynı anda konservatuvar da vardı. Sadece müzikle devam etseydim, annemi ve babamı genç yaşta kaybederdim herhalde."

ferhat-gocc88ccca7er-e1678691623655.jpg

"Öğretmen bir anne ve babanın çocuğuyum, daha geleneksel bakış açıları vardı. Sürekli bir çalışma içinde, ne olduğunu anlamadan 35-40 yılım geçti. Şu anda hayatımın en sakin, huzurlu dönemini yaşıyorum. Çalışıyor gibi hissetmiyorum, sevdiğim şeyi yapıyorum" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar