TRT1 o dizisini sona erdiriyor! Seyirciler bu final kararını hiç beklemiyorlardı

TRT1 o dizisini sona erdiriyor! Seyirciler bu final kararını hiç beklemiyorlardı
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, Gönül Dağı, Mehmed Fetihler Sultanı, Teşkilat gibi rekortmen yapımlara imza atan TRT1, bir dizi için final kararı aldı. Final kararı verilen dizi seyircileri derinden üzdü

Çok sayıda TV kanalından final haberleri gelmeye devam ediyor. Haber7'de yer alan habere göre; TRT1 ekranlarında yayımlanan dev bütçeli dizi için final kararı verildi.

Sezon sonuna doğru adım adım yaklaşılırken piyasaya sürdüğü dizileriyle alakalı final veya sezon finali kararı alan TRT1'den beklenmedik bir açıklama geldi.

KÜL MASALI FİNAL YAPACAK

Toplamda 7 haftadır TRT1 ekranlarında varlık gösteren Kül Masalı, final yapan diziler kervanına katılıyor. TRT1'in aldığı karar doğrultusunda, ikinci sezon onayı alamayan Kül Masalı dizisinin sayılı günler sonra yayın hayatının sona ereceği öğrenildi.

7brth-1712330035-2239.jpg

FİNAL KARARI HERKESİ DERİNDEN ÜZDÜ

Metin Balekoğlu'nun yönetmenliğinde çekimleri Kapadokya ve Antalya'da gerçekleştirilen Kül Masalı dizisinin 3 bölüm sonra yani 10.bölümde ekran macerasına nokta koyulacak.
Her Perşembe akşamı heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşatan Kül Masalı'nın senaryosunu Seda Karaoğlu ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyordu.

Gökhan Alkan'ın 'Arat Giraylı', Sevda Erginci'nin 'Özge Günay' ve Başak Gümülcinelioğlu'nun ise 'Jale Giraylı' karakteriyle kameralar karşısına geçtiği dizinin yapımcılığını ise Cemil Cengiz üstleniyordu.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar