Üzücü haber geldi. Kanal D'nin iddialı dizisini artık ekranda göremeyeceksiniz

Üzücü haber geldi. Kanal D'nin iddialı dizisini artık ekranda göremeyeceksiniz
17 yıldır ekranda yayınlanan Arka Sokaklar dizisinden kötü haber geldi. Kanal D yönetimi Arka sokaklar yerine Hülya Avşar'ı ekrana getirecek

17 yıl boyunca ekranda yer alan Arka Sokaklar dizisinden gelen son haberler herkesi üzdü. Dizi beklenmedik bir şekilde yayına ara vermişti. Sonrasında ise dizinin başka bir kanalda yayınlanacağına yönelik iddialar gündeme geldi. Ancak bu iddialar doğrulanmadı.

SON GELEN HABER HERKESİ ÜZDÜ

Kanal D'den gelen son haber ise herkesi çok üzdü. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin yerine başka bir program yayınlanacak.

Türkiye gazetesinin internet sitesinde yer alan habere göre Başrollerini Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu ve Tunç Oğuz'un paylaştığı ve uzun süredir yayınlanmayan ekranların polisiye dizisi Arka Sokaklar’ın vedası seyirciyi şoke etmişti.

Aralıksız 17 yıldır ekranlara gelen Arka Sokaklar, Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle Kasım ayında yayına 45 gün ara vermişti.

Dizinin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada 638. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen dizinin en kısa zamanda ekranlara döneceği duyurulmuştu.

Arka Sokaklar dizisinin yayın günü olan cuma akşamına hangi dizi ya da programın geleceği merak konusuydu. Dizinin sessiz sedasız bitmesinin ardından Kanal D, cuma akşamları yayınlayacağı yapıma karar verdi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, kanal, Hülya Avşar ve Hamdi Alkan’lı “Yıldız De Bana” yarışmasını yayınlamaya karar verdi.

Oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmayı amaçlayan yarışma programında 9 kadın, 9 erkek olmak üzere toplam 18 yarışmacı yer alacak.

Derleme: Artı Gerçek

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar