10 Ekim'e yol haritası

10 Ekim'e yol haritası
Ankara Katliamı davasının ikinci duruşması sonrası 10 Ekim aileleri ve avukatlar bir araya gelerek dava sürecini ve yaşadıklarını konuşacak.   Türkiye...

Ankara Katliamı davasının ikinci duruşması sonrası 10 Ekim aileleri ve avukatlar bir araya gelerek dava sürecini ve yaşadıklarını konuşacak.

 

Türkiye tarihinin en büyük katliamı olan "10 Ekim 2015 Ankara Garı Katliamı"nın ikinci duruşması 6 Şubat Pazartesi günü, Ankara Adliyesi’nde görülecek.

 

Duvar internet sitesi'nin haberine göre Katliamın üzerinden bir yıldan fazla zaman geçtikten sonra geçtiğimiz Kasım ayında ilk duruşması gerçekleşen davanın, yarın görülecek ikinci duruşmanın ardından aileler ve davanın avukatları bir araya gelerek yol haritası belirleyecek. Davaya katliamda hayatını kaybedenlerin aileleri, yakınları ve onlar adına davayı takip eden 50’ye yakın avukat katılacak.

 

10 Ekim Derneği tarafından Elektrik Mühendisleri Odası’nda gerçekleştirilecek toplantıda aileler dava dosyasıyla ilgili davanın avukatları tarafından bilgilendirilecek. Duruşma, 10 Şubat Cuma günü sona erecek.

Öne Çıkanlar