Hackerlar Hollanda sitelerini çökertti

Hackerlar Hollanda sitelerini çökertti
Hollanda ile AKP'li siyasetçilerin yaşadığı krizde, hackerlar da Hollanda'ya ait pek çok internet sitesine siber saldırı düzenleyerek dahil oldu GÜNCEL-...

Hollanda ile AKP'li siyasetçilerin yaşadığı krizde, hackerlar da Hollanda'ya ait pek çok internet sitesine siber saldırı düzenleyerek dahil oldu

GÜNCEL- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya, AKP lehine propaganda yapma izni vermeyen Hollanda'ya karşı Türk hackerlar siber saldırı başlattı.

Türk hacker grubu Cyber Warrior Akıncılar, Hollanda Hükümetine tepki olarak bu ülkeye ait pek çok devlet sitesine siber saldırı düzenledi.

Hollanda’nın bütün devlet sitelerine büyük saldırıyı gerçekleştirdiğini duyuran ve yüzlerce Hollanda sitesini hackleyen Cyber Warrior Akıncılar grubu, hackledikleri sitelere Türkçe ve İngilizce olarak; hacklenen sitelerin anasayfasına Türk bayrağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini koyup "Ey Avrupa, Siz demokrasi insan hak ve özgürlüklerinden bahseder durursunuz ama Büyük Türkiye korkunuz gerçek yüzünüz olan sömürgeci, ırkçı ve faşist haçlı zihniyetinizi ortaya çıkardı. Biz OSMANLI’yız, Biz TÜRKİYE’yiz, Biz AKINCILAR’ız" şeklinde mesaj bıraktı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Akıncılar grubu, "Hollanda’nın bütün sistemleri devlet ve kurum siteleri hedefimizde bu saldırılarla onların hayatları felç edeceğiz. Eğer bize huzur vermeyeceklerse onlar da huzur içinde yaşayamayacaklar" dedi.

Öne Çıkanlar