Altınlı pozlarıyla gündem olmuştu... Nevra Bilem'den mağdura: Ramazan'da dua et, o para seni bulur

Altınlı pozlarıyla gündem olmuştu... Nevra Bilem'den mağdura: Ramazan'da dua et, o para seni bulur
Yayınlanma:
A+ A-
Hakkında 'dolandırıcılık' suçlaması bulunan Dilan Polat'ın arkadaşı Nevra Bilem nedeniyle mağdur olduğu iddia edilen bir kişinin ses kaydı ortaya çıktı. Bilem, mağdur kişiye "Ramazan'da bolca duanı et o para seni bulur" dedi.

Artı Gerçek - Dilan Polat ve Engin Polat'ın 'kara para aklama' ve 'vergi kaçırma' suçlamalarıyla tutuklandı. Polat çifti sonrası Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler de benzer suçlamalarla tutuklandı. Tutuklamalar sonrası sosyal medya fenomenleri mercek altına alındı. Bu fenomenlerden biri de Nevra Bilem.

Dilan Polat'ın yakın arkadaşı olduğu belirtilen Bilem hakkında da 'dolandırıcılık' suçlamaları bulunuyor. Kanal D'nin haberine göre, sık sık eşinin kendisine aldığı altınlarla videolar çeken Nevra Bilem hakkında 30 ayrı şikayet var.

İddiaya göre; bir kişi Nevra Bilem yüzünden mağdur olup mesaj attı. Nevra Bilem mağdura "Ben suçluyu haklıyı ayıramıyorum ayıramadığım için de bir ödeme yapmıyorum. Ben parasında değilim ben dolandırıldım yani, ben şu an kimseye güvenemiyorum. Allah nasip ederse sen duanı et Ramazan'da bolca duanı et o para seni bulur" dedi. İddiaya konu olan görüşmenin ses kaydı da ortaya çıktı.

Öne Çıkanlar