Antalya'da kayıp Seda Nur'un sahilde şemsiyesi bulundu

Antalya'da kayıp Seda Nur'un sahilde şemsiyesi bulundu
Antalya'da 24 Kasım'dan bu yana haber alınamayan 21 yaşındaki Seda Nur Uludağ için arama çalışması başlatıldı. Çalışmalar Koru Mahallesi sahil kısmında yoğunlaştırıldı.

Artı Gerçek - Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde oturan halasının yanında kalan Seda Nur Uludağ, 24 Kasım sabahı ehliyet kursuna gitmek için evden ayrıldı. Saat 10.00 sıralarında dersten çıkan Uludağ, pastanede kız arkadaşıyla buluştu. Akşam halasının yanına gitmeyen Uludağ'dan haber alamayan yakınları, gidebileceği yerleri araştırdı. Ancak bir sonuca ulaşamayan aile, polise başvurdu.

ŞEMSİYESİ BULUNDU

Ailesinden Uludağ'ın bilgilerini alan ekipler, arama çalışması başlattı. Dünden beri Seda Nur Uludağ'ı arayan ekipler, Koru Mahallesi sahil kısmında kendisine ait olabileceği değerlendirilen şemsiyeyi buldu. Uludağ'ın ailesi de Koru sahilinde yoğunlaştırılan arama çalışmalarında yer aldı.

ARKADAŞI: AKŞAM DUYARSIN DEDİ

Öte yandan Seda Nur Uludağ'ın dün pastanede buluştuğu arkadaşının yanında cep telefonu görüşmesi yaptığı, sonrasında moralinin bozulduğu, ağladığı ve arkadaşının yanından ayrıldığı iddia edildi. Bir süre sonra arkadaşının, arayıp durumunu sorduğu, Uludağ'ın da "Akşam duyarsın" dediği öne sürüldü. (DHA)

Öne Çıkanlar