Barış Atay serbest bırakıldı

Barış Atay serbest bırakıldı
Yayınlanma:
Güncelleme: 15 Kasım 2019 12:28
A+ A-
Sosyal medya paylaşımı nedeniyle gözaltına alınan Barış Atay'ın avukatı Efkan Bolaç 'Barış'ı almaya gidiyorum' diyerek duyurdu.

GÜNCEL - Twitter paylaşımı gerekçe gösterilerek sabah saatlerinde gözaltına alınan oyuncu Barış Atay, serbest bırakıldı.

Atay'ın Avukat Efkan Bolaç, sabah yaptığı açıklamada "Nihayet Barış Atay'ı gözaltına aldırmayı başardılar. Birilerine yargılanacaksın demek veya affetmiyorum demek ne zamandır suç oldu?" diye yazmış ve Atay'ın gözaltına alındığını duyurmuştu.

Barış Atay, iktidarın hesap vermesi ve yargılanması gerektiğini belirten bir tweet atmış bunun üzerine Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Atay'ı heref gösteren bir yazı kaleme almıştı. Bu yazının ardından Barış Atay gözaltına alınmıştı. 

Avukat Bolaç, Barış Atay’ın serbest kaldığını sosyal medyadan, "Barış atay serbest bırakılıyor. Az önce emniyetten aradılar barışı almaya gidiyorum. Dayanışma her şeydir bu unutulmasın.." diyerek duyurdu.

İLGİLİ HABER: BARIŞ ATAY GECEYİ EMNİYETTE GEÇİRECEK 

Gece geç saatlerde Atay’ın serbest bırakıldığını gösteren bir fotoğraf da paylaşan Bolaç "Güzel günler göreceğiz çocuklar... Dayanışma güzel şey be" dedi.

Öne Çıkanlar