CHP’den ‘seccade’ açıklaması

CHP’den ‘seccade’ açıklaması
Yayınlanma:
A+ A-
CHP, sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafa ilişkin açıklama yaptı. CHP’den yapılan açıklamada, ‘Fotoğraf çekimi sırasında yaşanan yoğunluk ve fotoğraf çektirmek isteyenlerin telaşı nedeniyle, yerde bulunan seccade fark edilememiştir’ denildi.

Artı Gerçek - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun katıldığı iftar yemeğinde çekilen bir fotoğraf nedeniyle açıklama yaptı.

CHP açıklamasında, sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafın, Kılıçdaroğlu'nun Kaftancıoğlu ile birlikte katıldığı kalabalık bir iftar buluşmasının ardından çekildiği ifade etti.

Yapılan açıklamada, “Söz konusu fotoğraf, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İstanbul İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu ile birlikte katıldığı kalabalık bir iftar buluşmasının ardından çekilmiştir.

Fotoğraf çekimi sırasında yaşanan yoğunluk ve fotoğraf çektirmek isteyenlerin telaşı nedeniyle, yerde bulunan seccade fark edilememiştir.

Bu tür durumlara yönelik hassasiyeti herkes tarafından bilinen Sayın Genel Başkanımız ve İl Başkanımızın, ortaya çıkan bu talihsiz durum nedeniyle çok üzgün olduğunu belirtmek isterim”denildi.(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar