Demirtaş'tan yardım görevlilerine çağrı: Lütfen devam edin

Demirtaş'tan yardım görevlilerine çağrı: Lütfen devam edin
Yayınlanma:
A+ A-
Selahattin Demirtaş, depremin ardından sahada görev yapan yardım görevlileri, basın mensupları ve doktorlara "Sadece insanları değil, insanlığı da kurtarıyorsunuz. Lütfen devam edin" diye seslendi.

Artı Gerçek - Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan eslki HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş, depreme ilişkin son paylaşımlarında sahadaki yardım görevlileri, gazeteciler ve doktorlara seslendi. "Bu topraklarda birbirimizin yüzüne bakabileceksek en çok da sizin sayenizdedir. Sadece insanları değil, geleceğimizi de kurtarıyorsunuz" diyen Demirtaş, "Lütfen devam" çağrısında bulundu.

'İNSANLIĞI DA KURTARIYORSUNUZ'

Demirtaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bir kız çocuğu kurtarma görüntüleri ile yardım dağıtımından fotoğraflar paylaşarak, "Sadece insanları değil, insanlığı da kurtarıyorsunuz. Lütfen devam edin" dedi.

Selahattin Demirtaş'ın paylaşımı şöyle:

"Harıl harıl yardım ve dayanışma çalışması yapan gönüllüleri, basın emekçileri, doktorlar... Bu topraklarda birbirimizin yüzüne bakabileceksek en çok da sizin sayenizdedir. Sadece insanları değil, geleceğimizi de kurtarıyorsunuz. Lütfen devam.

'HEPİNİZ KAHRAMANSINIZ'

Günlerdir bıkmadan, yorulmadan, aç susuz enkaz başında, tek bir kardeşimizi daha sağ çıkarabilmek için mücadele eden kurtarma ekipleri, hepiniz kahramansınız. Sadece insanları değil, insanlığı da kurtarıyorsunuz. Lütfen devam edin." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar