Dilan Polat'ı suçlamıştı: Banu Parlak'ın güzellik merkezine yapılan saldırıda beş tutuklama

Dilan Polat'ı suçlamıştı: Banu Parlak'ın güzellik merkezine yapılan saldırıda beş tutuklama
Şarkıcı Banu Parlak'ın Bahçeşehir'deki güzellik merkezine yapılan saldırıyla ilgili beş şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Artı Gerçek - Şarkıcı Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırının ardından Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında 5 şüpheli gözaltına alındı.

1 Ekim 2023'te Bahçeşehir 1.Kısım Doğa Parkı'nda, Parlak'a ait olan güzellik merkezine silahla ateş açıp kaçan ve dükkanda maddi hasara neden olan şüpheliler, 5 Ekim'de düzenlenen operasyonda gözaltına alınarak emniyetteki işlemlerinin ardından ‘suç örgütüne üye olmak’ ,‘örgüt faaliyeti kapsamında silahla tehdit’ ve ‘mala zarar verme’ suçlarından tutuklanmaları talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT'I SUÇLAMIŞTI

Şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderilirken, olaya ilişkin yürütülen soruşturma sürüyor.

Şarkıcı Banu Parlak ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, güzellik merkezine yapılan saldırıyla ilgili kendisi de bir güzellik merkezi işleten ınstagram fenomeni Dilan Polat'ı suçlayarak şöyle yazmıştı:

"Günlerdir konuşulan bir durum var. Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın tetikçi tutuğu iddiası. Bunlar iddia değil. Ortada bunu itiraf eden bir kişi var. Banu Parlak’ı vurmam için beni tutular, diyen bir genç var ortada. Sana ekmek yedirmeyeceğim diyorsun gece iş yerime sıkılıyor. Bir gece 02.00’de sıkılıyor bir de 05.00’te. 6 el ateş ediliyor. Camlarım tuzla buz. İki tane kasklı genç bunu yapan. Elbet bulunacak. Delikanlılık mı kadına sıktırmak. Yerimiz belli yurdumuz belli. Mafyacılık oynamazsınız. Bütün gerekli başvurular yapıldı. Bütün gerekli şikayetler yapıldı. Bütün delillerimizle birlikte” (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar