Erzurum'da otomobil dereye yuvarlandı: Üç ölü, iki yaralı

Erzurum'un Narman ilçesi Kireçli Geçidi'nde otomobilin dereye düştüğü kazada üç kişi öldü, iki kişi yaralandı. Geçitte tünel yapılması için çağrı yapıldı.

Artı Gerçek - Narman ilçesine bağlı Gökdağ Mahallesi’nin muhtarı Yusuf Koç’un kullandığı otomobil, dün akşam saatlerinde 2 bin 415 rakımlı Kireçli Geçidi’nde 30 metre aşağıdaki dereye yuvarlandı.

Kazayı gören sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Sürücü Yusuf Koç, araçta bulunan Güven Külekçi ve Veysel Koç olay yerinde ölürken, yaralanan iki kişi Erzurum Şehir ve Atatürk Üniversitesi Araştırma hastanelerine kaldırıldı. Kazada ölen Yusuf Koç’un polislikten emekli olduktan sonra 31 Mart’ta kırsal Gökdağ Mahalle muhtarlığını kazandığı öğrenildi.

‘TÜNEL YAPILSIN’

Kaza sonrası sosyal medya hesaplarından Kireçli Geçidi'ne tünel yapılmasıyla ilgili mesajlar paylaşıldı. Mesajlarda, “Narman Kireçli Geçidi daha kaç can alması lazım ki tünel yapılsın. Bu akşam saatlerinde yaşanan kaza sonucu 3 vatandaşımız hayata veda etti. Yapılacak olan tünelin maliyeti canlarımızdan önemli değil. Artık birileri sesimizi duysun” denildi.

CENAZELER ERZURUM'A GETİRİLDİ

Kazada ölen Yusuf Koç, amca oğlu Veysel Koç ile Güven Külekçi'nin cenazeleri otopsi için Erzurum'a getirildi.(DHA)

Öne Çıkanlar