Esenyurt'ta satırlı 'bekara ev verdin' saldırısı

Esenyurt'ta satırlı 'bekara ev verdin' saldırısı
Esenyurt'ta Ergin Bayram, üst katını bekara kiralayan emlakçı Orhan Kaplan'ın işyerini basarak satırla saldırdı. O anlar cep telefonu kamerasına kaydedilirken başından yaralanan Kaplan'ın hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.

Artı Gerçek - İstanbul Esenyurt'ta dün saat 19.00'da Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 2013. sokakta bir sitede oturan 28 yaşındaki Ergin Bayram, üst katının bekara verilmesinden rahatsız oldu. Kaplan, daireyi kiraya veren aynı sitenin giriş katında ofisi bulunan emlakçı Orhan Kaplan ile tartıştı.

Bayram daha sonra eline satır alarak emlakçı ofisini bastı. Bayram, Kaplan'a satırla saldırdı. İkili arasındaki kavga dışarıya taştı. Kavgada satırlı saldırgan Ergin Bayram kolunda, Orhan Kaplan ise başından yaralandı. Sokaktan geçen bir kişinin Bayram'ın elindeki satırı almasıyla taraflar birbirinden ayrılırken, Ergin Bayram kanayan kolunu tutarak olay yerinden uzaklaştı. Orhan Kaplan ise çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırıldı.

'EŞİNİ VE ÇOCUĞUNU ALARAK KAÇTI'

Olaydan sonra konuyla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri, hayati tehlikesi bulunduğu için Orhan Kaplan'ın ifadesini alamadı. Kaplan'ın hastanedeki tedavisi devam ederken şüpheli Ergin Bayram'ın ise eşini ve çocuğunu alarak kaçtığı öğrenildi. Polis şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. (DHA)

Öne Çıkanlar