Fatih Mehmet Maçoğlu Dersim'de: Arıcılığa geri döndü

Fatih Mehmet Maçoğlu Dersim'de: Arıcılığa geri döndü
Kadıköy'de ilçe belediye başkanlığı seçimini kaybeden Fatih Mehmet Maçoğlu, memleketi Dersim'e döndü. Arı yetiştiriciliğine başlayan Maçoğlu, sosyal medya hesabından video yayımladı.

Artı Gerçek - 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Kadıköy’den aday olan SMF’li Fatih Mehmet Maçoğlu, memleketine dönerek arı yetiştiriciliği yapmaya başladı. Maçoğlu, bu anların videosunu sosyal medyadan paylaştı.

Bir önceki dönem Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Kadıköy'den TKP adayı olmuş ve yüzde 10,02 oranında oy almıştı.

Seçimleri kaybetmesinin ardından memleketi Dersim’e dönen Maçoğlu, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Maçoğlu, arı yetiştiriciliği yaptığı alandan bir video yayınladı.

Maçoğlu paylaşımına, "Bahar aylarının gelmesiyle birlikte kolektif üretim çalışmalarımız hız kazandı. Arı bakımı ve kovanların bölünme işleminin ardından arılarımızı bal üretimi için yüksek rakımlı yaylalara göndereceğiz. Doğayı koruyan, ekolojiyi savunan üretim biçimlerini desteklemekle kalmayıp aynı zamanda bir parçası olacağız." notunu düştü. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar