Gökbakar'dan Kınık'a: Seni unuttum zannetme yakışıklı

Gökbakar'dan Kınık'a: Seni unuttum zannetme yakışıklı
Yayınlanma:
A+ A-
Komedyen Şahan Gökbakar ile çadırların satılmasıyla gündeme gelen Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a yeniden seslenerek, "Seni unuttum zannetme yakışıklı" dedi.

Artı Gerçek - Komedyen Şahan Gökbakar, Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a yönelik yeni bir paylaşım yaptı. Kınık'ın fotoğrafını paylaşan Gökbakar, "Seni unuttum zannetme yakışıklı" dedi.

Gökbakar devamında da "Babaaaam, dedeeeeem, ögretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım...." ifadelerine yer verdi.

DAHA ÖNCE DE TARTIŞMIŞLARDI

Kızılay'ın, depremzedelere ücretsiz vermesi gereken çadırları Ahbap’a ve Türk Eczacıları Birliği’ne sattığının ortaya çıkmasının ardından Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a yoğun eleştiriler geldi.

Kınık ve Gökbakar arasında sosyal medyada süren tartışma, Kızılay'ın depremin üçüncü gününde Ahbap Derneği'ne ve çadır sattığının ortaya çıkması üzerine başlamıştı.

Gökbakar, Kınık'a istifa çağrısında bulunmuş, "Bugün hava güneşli, istifa etmek için çok güzel bir gün Kerem Bey. Afet anında çadır satan bir Kızılay yarattığınız için, özür dileyip istifa edin. Haydi Kerem Bey. Bir beyaz sayfa isteyin arkadaşlardan ve yazın. 'Sağlık sorunlarım sebebiyle veya milletvekili olmak için affımı...'" ifadelerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar