Haluk Levent: Bir gün herkese FETÖ, PKK demekten yargılanacaksınız

Haluk Levent: Bir gün herkese FETÖ, PKK demekten yargılanacaksınız
Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Kasım 2019 20:10
A+ A-
Haluk Levent, yardım ettiği insanların etnik kimlikleri yüzünden kendisine gönderilen hakaret içerikli mesajlara yanıt verdi.

AHBAP platformuyla yardıma ihtiyaç duyan insanların yanında olmaya çalışan Haluk Levent, kendisine gelen hakaret içerikli mesajlar için tepki gösterdi.

Levent, geçtiğimiz günlerde gırtlak kanseri olan oğlu için yardım çağrısında bulunan halk ozanı Aşık Ali Nurşani’ye de destek olmuştu. Ancak Nurşani’nin oğlu Engin Nurşani’nin geçmiş yıllarda söylediği "Kürdistan" adlı şarkı yüzünden Levent’e sosyal medya üzerinden tepki gösterilmişti.

Levent ise yaşananlar karşısında Twitter üzerinden açıklamalarda bulunmuş ve "Levent, "'Kürdistan' bir coğrafyadır. Ama şarkıda kullanılan kelimeler biraz farklı olduğu için bunu sormak zorunda hissettim. Beni bu twitlerden dolayı yargılayan olacaktır muhakkak. Ama şunu herkes bilsin! Bize bir talep geldiğinde onun profiline girip bakmayız bakmayacağız!" ifadelerini kullanmıştı. 

Haluk Levent, kendisine gönderilmeye devam eden hakaret içerikli mesajlar içinse yine Twitter’dan "Bir gün o büyük gün geldiğinde Atatürk adını kirletmekten, Türk bayrağını profil yapıp bayrağın saygınlığını yerlere düşürmekten , her önüne gelene PKK, FETÖ demekten ve insanlara devamlı küfür etmekten YARGILANACAKSINIZ!" açıklamasını yaptı. (HABER MERKEZİ)
 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar