İstanbul ve Ankara'da kamu görevlileri idari izinli sayılacak

İstanbul ve Ankara'da kamu görevlileri idari izinli sayılacak
Yayınlanma:
A+ A-
Ankara Valiliği ve İstanbul Valiliği, olumsuz hava koşulları sebebiyle küçük çocuğu olan kamu görevlilerinin idari izinli sayılacağını duyurdu.

Artı Gerçek - İstanbul'da etkili olan fırtına ve kar yağışı sebebiyle, 10 yaş ve daha küçük yaşta çocuğu olan kamu görevlileri idari izinli sayılacak.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kamu görevlilerinin idari izinli sayılacağını duyurdu. Vali Yerlikaya'nın açıklamasında "10 ve daha küçük yaşta çocuğu olan kamu kurum ve kuruluşlarında görevli kadın personelimiz de 6 Şubat Pazartesi, bir (1) gün süreyle İDARİ İZİNLİ sayılacaktır" ifadelerine yer verildi.

Ankara Valisi Vasip Şahin de sabah saatlerinde kuvvetli buzlanma, öğlen saatlerinden itibaren de yoğun yağış beklendiğini belirterek, hamile ve engelli ve 10 yaş ve daha küük yaşta çocuk sahibi olan personellerin idari izinli sayılacağını duyurdu.

Şahin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Hamile ve engelli personelimiz ile 10 yaş ve daha küçük yaşta çocuk sahibi kadın personelimiz idari izinli sayılacaktır" ifadelerini kullandı.

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar