Kadıköy'de dengesini kaybeden 2 kadın denize düştü

Kadıköy'de dengesini kaybeden 2 kadın denize düştü
Denize düşenler tekne yardımıyla kurtarıldı.

Kadıköy’de deniz kıyısında oturan iki kadın dengesini kaybederek denize düştü. Kadınları kurtarmak için denize atlayan birkaç kişi, kıyının yüksekliğinden dolayı tırmanamayıp denizde mahsur kaldı. Denizdeki yurttaşlar bir tekneye çıkarılarak kurtarıldı. O anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbul Kadıköy şehir hatları iskelesi önünde kıyıda oturan iki kadın, iddialara göre dengelerini kaybederek denize düştüler. Kadınları fark eden yurttaşlardan birkaçı hemen yardım etmek için denize atladı. Fakat deniz kıyısının yüksek olmasından dolayı yurttaşlar ile denize düşen kadınlar, yukarıya tırmanamayıp denizde mahsur kaldılar. O sırada oradan geçen bir tekne, suda kalan yurtaşlardan yardım etmek için yanlarına yanaştı. Yurttaşlar tekneye alınarak sudan çıkarıldılar. Daha sonra teknenin kıyıya yanaştırılması ile kıyıya çıkarıldılar.

Denize düşen kadınların kurtarılma anları ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde suda mahsur kalan şahıslar tekneye çekiliyor, daha sonra da tekneden kıyıya çıkarılıyor.

Öne Çıkanlar