Kansere yakalanan Armağan Çağlayan: Şükür, lenflerim temiz

Kansere yakalanan Armağan Çağlayan: Şükür, lenflerim temiz
Akciğer kanserine yakalanan sunucu ve televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, alınan biyopside hastalığın lenflerine bulaşmadığını açıkladı. Çağlayan, “Şükür, lenflerim temiz. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim” dedi.

Artı Gerçek- Son dönemde Youtube kanalındaki söyleşileriyle dikkat çeken televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan'dan, sosyal medyadan akciğer kanserine yakalandığını duyurmasının ardındn yeni bir paylaşım daha geldi.

Instagram hesabından paylaşım yapan Çağlayan, Çarşamba günü ameliyat olacağını duyurdu ve alınan biyopside hastalığın lenflerine bulaşmadığı müjdesini verdi.

Çağlayan, şu ifadeleri kullandı:

"Selamlar … perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden parça alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim temiz. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonra görüşmek üzere …Herkese her şey için çooook teşekkürler… sevgiler …"

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar