Karamollaoğlu'ndan Yusuf Kerim Sayın mesajı: En ihtiyaç duyduğu günlerde annesinden mahrum bırakıldı

Karamollaoğlu'ndan Yusuf Kerim Sayın mesajı: En ihtiyaç duyduğu günlerde annesinden mahrum bırakıldı
Yayınlanma:
A+ A-
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kanser hastası Yusuf Kerim Sayın'ın vefatının ardından başsağlığı mesajı yayınladı. Karamollaoğlu mesajında, annesi Gülten Sayın'ın cezaevinden çıkışının geciktirilmesini hatırlattı.

Artı Gerçek - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, annesi tutuklu çocukların sembolü olan ve kanser türü Ewing Sarkom hastası olan Yusuf Kerim Sayın'ın vefatıyla ilgili taziye mesajı yayımladı.

Karamollaoğlu'nun başsağlığı mesajı şu şekilde:

"Şefkat ve merhamete en çok ihtiyaç duyduğu günlerde annesinden mahrum bırakılan Yusuf Kerim yavrumuzun hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrendim. Mekanı cennet, yakınlarının başı sağ olsun. Umuyorum ki yaşananlardan sonra herkes payına düşen vicdan muhasebesini yapacaktır."

İLK DEĞİL

Öte yandan Sosyal medyada “Babama sarılmak ve iyileşmek istiyorum” dediği görüntülü mesajıyla tanınan ve cezaevindeki babasını göremeden 3 yıl önce vefat eden 8 yaşındaki Ahmet Burhan Ataç'ın annesi Zekiye Ataç, Yusuf Kerim Sayın'ın vefatını öğrendikten sonra yaşananlara isyan etti.

'ÖLDÜRDÜNÜZ BİZİ TEKER TEKER'

"FETÖ" operasyonları sonucu KHK ile ihraçlara, hukuksuz tutuklamalara dikkat çeken Ataç, Öldürdünüz bizi teker teker . Yavaş yavaş Mutlu musunuz?" dedi.

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar