Vuslat Doğan Sabancı kaza sonrası ABD'de üç kez ameliyat oldu

Vuslat Doğan Sabancı kaza sonrası ABD'de üç kez ameliyat oldu
Yayınlanma:
A+ A-
İş insanı Vuslat Doğan Sabancı, geçirdiği tekne kazası sonrası tedavi için gittiği ABD'de üç kez ameliyat oldu. Çenesi kırılan Sabancı'nın yüz bölgesinde ağır hasar oluşmuştu.

Artı Gerçek - Yunanistan tatilinde eşi Ali Sabancı'nın kullandığı sürat teknesinin kayalıklara çarpması sonucu yaralanan Vuslat Doğan Sabancı'nın Türkiye'deki tedavisinin ardından gittiği ABD'de estetik operasyon süreci devam ediyor. Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, kazada yüz bölgesinde ağır hasar oluşan Vuslat Doğan Sabancı'nın ABD'de üç başarılı operasyon geçirdiğini yazdı. Sabancı'nın yüz bölgesine önümüzdeki günlerde başka estetik ameliyatlar da yapılacağı belirtildi.

Cankurt'un yazısının ilgili kısmı şöyle:

"Eşi Ali Sabancı ile Yunanistan'da geçirdikleri bot kazasında yüzünden ağır şekilde yaralanan Vuslat Doğan Sabancı'nın, eski görünümüne kavuşabilmek için New York'a gideceğini yazmıştım. Vuslat Hanım, geçen hafta New York'a gitti. Kazadan birkaç ay önce estetik yaptırdığı doktora kendini emanet eden Vuslat Hanım'ın yüzüne, ilk etapta, ardı ardına üç ameliyat yapıldığını öğrendim. Yaralarının iyileşmesinden sonra ve bu ameliyatların sonucuna göre Vuslat Hanım tekrar bıçak altına yatacakmış. Dolayısıyla Vuslat Hanım'ın Türkiye'ye ne zaman döneceği henüz belli değil.

Bu arada, bu zorlu süreçte, Vuslat Hanım'ın yanında annesi Sema Doğan varmış. İlk günden beri kızının başından ayrılmayan Sema Hanım, New York'ta da en büyük destekçisiymiş. Yüzünün görüntüsü yüzünden aynalara küsen Vuslat Doğan Sabancı, umarım bu ameliyatlarla eski sağlığına kavuşur ve İstanbul'a mutlu bir şekilde döner."

YUNANİSTAN TATİLİNDE KAZA GEÇİRMİŞLERDİ

Yunanistan'da tatilde olan iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, denizde zodyak botla kaza yapmıştı. Ali Sabancı'nın kendi kullandığı botla kayalıklara çarpması sonucu çift ağır yaralanmıştı. Entübe edilen ve ameliyatla dalağı alınan Ali Sabancı'nın vücudunda çok sayıda kırık tespit edilmişti. Vuslat Doğan Sabancı'nın ise çenesi kırılmış ve yüz bölgesinde ağır hasar oluşmuştu.

Öne Çıkanlar