Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu defnedildi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu defnedildi
Dün akşam vefat eden Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu bugün defnedildi. Törene Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı.

Artı Gerçek - Dün akşam, kalp yetmezliği nedeniyle kaldırıldığı hastanede vefat eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu bugün düzenlenen törenle defnedildi.

İzmit Tavşantepe Cemevi’nde düzenlenen törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu beraber katıldı. Törene ayrıca; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Kılıçdaroğlu’nun ikizi Adil Kılıçdaroğlu ve ağabeyi Ali Kılıçdaroğlu, kız kardeşi Feride Çakmak, TBMM Meclis Başkanvekili Haydar Akar, TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Akif Hamzaçebi, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de katıldı.

Bu arada, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun da törene çelenk gönderdiği görüldü. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar