Kılıçdaroğlu, CHP'li belediye başkanları ile bir araya gelecek

Kılıçdaroğlu, CHP'li belediye başkanları ile bir araya gelecek
Yayınlanma:
A+ A-
Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Mart'ta partisinin belediye başkanları ile görüşecek. Tek gündem 14 Mayıs seçimleri olacak.

Artı Gerçek - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, partili tüm belediye başkanlarının 25 Mart Cumartesi günü, Cumhurbaşkanı adayı ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında Ankara'da bir araya geleceğini bildirdi. CHP'den yapılan açıklamaya göre Torun, partili belediye başkanlarının seçim çalışmalarında aktif şekilde yer alacağını belirtti.

Torun, "Türkiye için bir dönüm noktası olan bu seçimlerde Millet İttifakı'nı iktidar, Genel Başkanımızı da Cumhurbaşkanı seçmek için gece gündüz çalışacağız" dedi.

'BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ AKTİF BİR SEÇİM ÇALIŞMASI YÜRÜTECEK'

"Toplantıda, belediye başkanlarımız açısından da bir seçim startını vermiş olacağız" diyen Torun, "Belediye başkanlarımız da kampanya döneminde, hem kendi bölgelerinde hem de kendi illeri dışında aktif bir seçim çalışması yürütecek. Partimizin tüm kadroları ve tüm belediye başkanlarımızla ülkemizin her köşesinde vatandaşlarımızla buluşacağız. İnanıyoruz ki 14 Mayıs'ta ülkemizde köklü bir siyasi değişimi sağlayacak, ülkemizi bu karanlıktan aydınlığa hep beraber taşıyacağız" ifadelerini kullandı.

Toplantı, Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi'nde gerçekleşecek ve tek gündem 14 Mayıs seçimleri olacak. (ANKA)

Öne Çıkanlar