Kılıçdaroğlu'ndan CHP videosu: Partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem

Kılıçdaroğlu'ndan CHP videosu: Partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem
Yayınlanma:
A+ A-
CHP'nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından video açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu paylaşımında, "Partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem" ifadelerini kullandı.

Artı Gerçek - CHP'nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Partimize yönelik iftiralar üzerine…" notuyla bir video paylaştı.

Sosyal medya, televizyon programlarında CHP ve delegeleri yıpratmak için "çirkin iftiralar" atıldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günlerde buluşmak üzere" ifadeleirni kullandı.

Kılıçdaroğlu şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi ailem, kurultayımızdan sonraki süreç üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Gerek sosyal medya, gerek televizyon programlarında partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum. Muhakkak ki bu kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günlerde buluşmak üzere. Sağlıcakla kalın."

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar