Kürtlerin ulusal birlik çalışmaları ARTI TV'de

Kürtlerin ulusal birlik çalışmaları ARTI TV'de
Yayınlanma:
Güncelleme: 16 Kasım 2019 00:03
A+ A-
Artı Doğu programında Fehim Işık konukları gazeteci Hayri Argav ile siyasetçi Fuat Önen ile Kürtlerin durumunu ve ulusal birlik çalışmalarını değerlendiriyor.

ARTI GERÇEK- Bugün ekranlardaki ilk program sağlığa ve yaşama dair önemli bilgilerin verildiği "Sağlıklı Yaşam". Ardından Nazım Alpman'la zamanın peşinden giderek ilginç insan protrelerini tanımaya devam ediyoruz. Sonra haftanın müzik gündeminin yer aldığı ayrıca müzisyen konuklarıyla "Sokağın Ritmi"ni izliyoruz. Son olarak "Artı Doğu"da Fehim Işık uzman konuklarıyla ile Ortadoğu'nun nabzını tutmaya devam ediyor.

SAĞLIKLI YAŞAM

İbrahim Mayda'nın hazırlayıp sunduğu programda, uzman Fizyoterapist ve Osteopat Samet Beyaz ile Klinik Psikonöroimmunolog Sahir Beyaz Mikrobiyata'nın önemini, Mikrobiyata ve beslenme arasındaki ilişkiyi, Mikrobiyata ve Osteopati arasındaki ilişkiyi anlatıyorlar. Saat 12.00'de.

ZAMANIN PEŞİNDE

Nazım Alpman'ın hazırlayıp sunduğu programda Klasik Türk Müziği alanındaki devriminin sessiz önderlerinden, Türk Müziği Devlet Konservatuarı Enstrüman Yapım Bölümü kurucularından Cafer Açın var. Arkadaşları, meslektaşları ve öğrencileri Cafer Açın'ı anlatıyor. Saat 16.00'da.

SOKAĞIN RİTMİ

Batuhan Gündoğdu'nun hazırlayıp sunduğu programın yeni bölümünde Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencisi genç müzisyenler ile toplumsal gerçekliği müziğiyle ifade eden Teneke Trampet Grubu konuk oluyor. Haftanın müzik gündeminin de yer aldığı program saat 18.00'de.

Artı TV, Hotbird 13 derece Doğu uydusu üzerinden, 11054, Horizontal, 27500 frekanslarıyla veya www.artitv.tv internet adresi üzerinden izlenebilir.

ARTI DOĞU

Fehim Işık'ın hazırlayıp sunduğu programda gazeteci Hayri Argav ile siyasetçi Fuat Önen, Türkiye'nin Afrin'e yönelik tehditlerini ABD ve Rusya'nın Türkiye'nin tehditleri karşısındaki tutumunu, bölge siyasetinde Kürtlerin durumunu ve ulusal birlik çalışmalarını değerlendiriyor. Saat 21.00'de.

Artı TV, Hotbird 13 derece Doğu uydusu üzerinden, 11054, Horizontal, 27500 frekanslarıyla veya www.artitv.tv internet adresi üzerinden izlenebilir.