Livaneli ile Sabuncu Artı TV’de

Livaneli ile Sabuncu Artı TV’de
Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Kasım 2019 22:19
A+ A-
Artı TV’de Hakan Aksay’ın hazırlayıp sunduğu Tatava TV programının final programında, Zülfü Livaneli ile Murat Sabuncu, sanat, kültür ve medya yaşamını değerlendirecek.

GÜNCEL - Bugün Artı TV'de öncelikle Haftanın Hayı Huyu'nu izliyoruz. Ardından sevilen program Tatava TV, son bölümüyle ekranlara geliyor.

HAFTANIN HAYI HUYU

Pakrat Estukayan ile Mihail Vasiliadis'in birlikte hazırlayıp sundukları programda, sesi duyulmayanların, ötekileştirilenlerin, giderek azaltılanların, görmezden gelinenlerin, sorunları, talepleri, acıları, umutları ve özlemlerini dile getiriyorlar.

Saat 18.10'da.

TATAVA TV

Hakan Aksay'ın hazırlayıp sunduğu Tatava TV programı bu akşam müzisyen, yazar, film yönetmeni Zülfü Livaneli ve gazeteci Murat Sabuncu ile final yapıyor.

Aksay, konukları Livaneli ve Sabuncu ile sanat, kültür ve medya yaşamını değerlendirecek. Bu akşam saat 21.00’de başlayacak olan programda ayrıca Tatava TV’nin 30 haftalık öyküsü özetlenecek ve bugüne kadar programa konuk olarak katılan 60’ı aşkın ünlü isim hatırlanacak.

Saat 21.00’de.

Artı TV, Hotbird 13 derece Doğu uydusu üzerinden, 11054, Horizontal, 27500 frekanslarıyla veya www.artitv.tv internet adresi üzerinden izlenebilir.

Öne Çıkanlar