Madonna'dan deprem mesajı: Bağış yapabileceğiniz en iyi yer, AHBAP

Madonna'dan deprem mesajı: Bağış yapabileceğiniz en iyi yer, AHBAP
Yayınlanma:
A+ A-
ABD'li ünlü şarkıcı Mdonna, sosyal medya hesabından Maraş merkezli depremlerin vurduğu 10 il ve depremden etkilenen Suriye için dayanışma mesajı yayınladı. Madonna, 'Bağış yapabileceğiniz en iyi yer' diyerek AHBAP'ı işaret etti.

Artı Gerçek - Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, Maraş merkezli depremlerden etkilenen bölgelere destek vermek isteyenler için yaptığı sosyal medya paylaşımında bağışlar için Haluk Levent'in başkanı olduğu AHBAP'ı adres gösterdi. Madonna, "Bağış yapabileceğiniz en iyi yer" diye yazıp paylaşımına AHBAP'ın web sitesini ekledi.

1676409425703-madonna.jpg

Instagram'dan Türkiye ve Suriye ile dayanışma mesajı yayınlayan Madonna, şunları yazdı:

"Herkes Sevgililer Günü’nde aşktan söz ediyor. Tüm sevgi ve iyileştirici enerjimizi bu şiddetli depremde büyük kayıp ve yıkım yaşayan Suriye ile Türkiye’ye gönderelim. 33 bin 181 kişi öldü. Birçok kişi evini, işini ve tabii sevdiklerini kaybetti. Şehirler tümüyle haritadan silindi. Bu çok üzücü!"

AHBAP platformuna bağış çağrısında bulunan Madonna, paylaşımının sonuna, "The Best Place to Donate is—-ahbap.org" (bağış yapabileceğiniz en iyi yer ahbap.org) ifadesini yazdı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar