Model Deniz Sarı, taksiciyi şikayetçi etti: Rehin alındık

Model Deniz Sarı, taksiciyi şikayetçi etti: Rehin alındık
Yayınlanma:
A+ A-
Model Deniz Sarı ve arkadaşı, bir taksici tarafından rehin alındıkları gerekçesiyle şikayetçi oldu. “Kısa mesafe” ve “Beni ara sokaklara sokmayın” bahanesiyle alıkonulduklarını anlatan iki arkadaş, çevredeki sürücüler tarafından kurtarıldıklarını söyledi.

Artı Gerçek- Model Deniz Sarı ve bir arkadaşı, Beşiktaş ilçesinde 2 Ekim'de saat 23:00 sıralarında Dikilitaş'taki evine gitmek için bir taksiye bindi. Taksicinin mesafenin kısa olması nedeniyle 'ters davrandığı ve söylenmeye başladığı' öne sürüldü.

'BENİ ARA SOKAKLARA SOKMAYIN'

İddiaya göre taksici araç içinde plastik poşet içinde olan şişeden bir şey içerken, iki arkadaşı Dikilitaş parkı yakınlarında araçtan indirmek istedi. İki arkadaş, saatin geç olduğunu ve kapının önüne kadar taksiyle gitmek istediklerini bunun için taksicinin sokağa girmesini söylediğinde, 'Beni ara sokaklara sokmayın' yanıtını aldı.

'TAKSİCİ ARAÇTAN İNDİRMEDİ'

Taraflar arasında iniş yeri nedeniyle başlayan tartışma sırasında yine iddiaya göre taksici, "Sizi Mecidiyeköy'e kadar götüreyim de görün siz" diyerek gaza bastı. Panikleyen Sarı ve arkadaşı bağırarak taksiciye durması gerektiğinde söylediğinde ise, taraflar arasında arbede çıktı.

Araç içinde çığlık atarak yardım isteyen iki arkadaşa, çevredeki araç sürücüleri yardım etti. Ünlü model, taksicinin parasını verdi ve polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Taksinin plakasından araç sürücüsü Fikret S. tespit edildi. Sürücü, iddiaları reddetti.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (Kaynak)

Öne Çıkanlar