Peker sureli paylaşımda bulundu: 'Derin Memet belge istiyormuşsun'

Peker sureli paylaşımda bulundu: 'Derin Memet belge istiyormuşsun'
Yayınlanma:
Güncelleme: 13 Ağustos 2022 22:42
A+ A-
Sedat Peker, Deli Çavuş hesabından sureli paylaşım yaparak, üzerinde 5 kişinin fotoğrafı olduğu bir görsel paylaştı.

Organize suç örgütü liderliği ile suçlanan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nda yaşayan Sedat Peker, kendisine ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş Twitter hesabındna yeni bir paylaşımda bulundu. Peker, Mehmet Ağar, Doğu Perinçek, Ethem Sancak, İnan Kıraç ve Levent Göktaş’ın fotoğraflarının yer aldığı bir görüntüyü Bakara Suresi'nde 13. Ayeti'yle paylaştı: "Şüphesiz ki biz onları ibret olsun diye yarattık."

Mehmet Ağar’ın Emniyet’ten kendisini 'FETÖ' ile ilişkilendirebilmek için belge istediğini iddia eden Sedat Peker, tweetinde şu ifadelere yer verdi:

“derin memet (orjinalinde hafif olan) çakma doğu (çin malı) gazetesinde ve televizyonun da haber yapsın diye, emniyetteki dostlarını arayıp fetö ile beni ilişkilendirebilmek için belge istiyormuşsun! Görünen o ki sen yine kaşınıyorsun.( Bilirsin pis kaşırım).”

[tweet id="1558176009542926336"]

‘EĞER BİR PARÇA NAMUSUN, ŞEREFİN, ONURUN VARSA BENİ YALANLA’

Peker sureli paylaşımının ardından Perinçek’i, “senin elamanlar, seni düştüğün rezil durumdan kurtarmak için debelendikçe batıyorlar" ifadelerini kullanarak hedef aldı.

Peker paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“1-çakma doğu senin elamanlar, seni düştüğün rezil durumdan kurtarmak için debelendikçe batıyorlar. Ergenekon sanığı Av. Levent Temiz senin danışmanın değil mi? Bu olaylar başlayınca “bende salondaydım Sedat PEKER böyle birşey demedi” diyor. Senin namusun yok mu? Senin şerefin…

2-… yok mu? Senin onurun yok mu? (tabiki yok) Eğer bir parçada olsa var diyorsan beni yalanla. Benim danışmanım böyle birşey demedi de. Beni yalanlayanların sonunu biliyorsun değil mi? Direk kiprit kutusuna sokarım. Hadi adamsan beni yalanla. Bak uyumuyorum bekliyorum.”

[tweet id="1558180288584331264"]