Türkiye Futbol Federasyonu İkinci Lig (TFF2) Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor, ligin 36’ncı haftasında sahasında Ispartaspor’u konuk edecek. Karşılaşma Pazar günü saat 15.00’da Diyarbakır Stadı’nda oynanacak. Ligde 50 puanla 4’üncü sırada yer alan Amedspor, sahasında oynayacağı Ispartaspor maçında galibiyetle ayrılarak, Play-Off’a kalmayı hedefliyor. 

DESTEK ÇAĞRISI

Amedspor Kulüp Başkanı Selahattin Yıldırım, kulübün resmi sanal medya hesabından yaptığı paylaşımla, kentin siyasi partilerine, sivil toplum örgütlerine ve taraftarlara destek çağrısında bulundu. Play-Off ve şampiyonluk için “sıra sende” kampanyası başlattıklarını belirten Yıldırım, kulübün önce Play-Off mücadelesi için, sonrasında ise şampiyonluk hedefleri için taraftarların desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. 

‘KENETLENMEYE İHTİYAÇ DUYUYORUZ’

Yıldırım’ın konuya dair paylaşımı şöyle: “Sezon içerisinde yaşadığımız sorunlar, problemler ve kaosların içerisinden çıkıp yakaladığımız başarıyı önce Play-Off sonrasında ise şampiyonlukla taçlandırmayı hedefliyoruz. Bu süreçte her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğumuz kenetlenmeyi sadece taraftarlarımızla değil aynı zamanda bölgemizin sivil toplum örgütleri, iş insanları ve Amedspor sevdalılarıyla yaşamak istiyoruz.

BİLET VE FORMA ALALIM

Bu hafta oynayacağımız Isparta maçı öncesinde ‘sıra sende’ kampanyasını başlatıyoruz. Bu kampanyamızda limit olmaksızın herkesin kendi gücü doğrultusunda bilet ve forma alarak herkesi yanımızda olmaya davet ediyoruz.”