Bahçeli: İzmirli vatandaşlarımız töhmet altında bırakılmamalıArtı Gerçek

MHP Genel Başkanı Bahçeli, İzmir'de camilerden marş çalınmasını değerlendirdi.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir'de bazı camilerde önceki gün ve dün maraş ve şarkı çalınması hakkında, "Merkezi ezan okuma sistemine sızıp camilerimizin hoparlöründen korsan marş ve şarkı çalınmasını sağlayan şerefsizlerin arkası önü çok iyi araştırılıp, karanlık emeller açığa çıkarılmalıdır" dedi.
 
Bahçeli, İzmirlilerin töhmet altında bırakılmaması gerektiğini vurgulayarak, "İzmir bizim iftiharımız, kurtuluşumuzun onurudur" dedi. 

MHP Lideri, "Türkiye’mizin yükselişinden rahatsız olan, ilerleyişini hazmedemeyen provokatörlerin, organize sabotaj ve suikast timlerinin her türlü kumpasını yıka yıka bekamıza ve varlığımıza sahip çıkacağız. Bilinmelidir ki, bayrak inmeyecek, ezan dinmeyecek, vatan bölünmeyecek, Türkiye düşmeyecektir. Merkezi ezan okuma sistemine sızıp camilerimizin hoparlöründen korsan marş ve şarkı çalınmasını sağlayan şerefsizlerin arkası önü çok iyi araştırılıp, karanlık emeller açığa çıkarılmalıdır. Bu arada, hiç kimse İzmirli vatandaşlarımızı töhmet altında bırakmamalıdır. İzmir bizim iftiharımız, kurtuluşumuzun onurudur." ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

BAĞLANTILI HABERLER